Алфа Консулт България ООД
under 5 служителя Apply See employer
Специалист ТРЗ
Shumen
full-time
Between 2000 and 3000 bgn

Shumen full-time Between 2000 and 3000 bgn

Job Description

Фирма Алфа Консулт България търси да нaзначи за свой клиент Специалист ТРЗ.

Отговорности:
• Съставяне нa трудови договори, допълнителни споразумения, заповеди за прекратяване на трудови правоотношения;
• Изготвяне и подаване на уведомления към ТД на НАП;
• Изготвяне на справки, относно възникнали трудово-правни казуси;
• Поддържане досиета на служителите.

Изисквания:
• Висше Икономическо образование;
• Опит на подобна позиция – мин. 2 год.;
• Отлични познания в трудово-правните взаимоотношения;
• Английски език – много добро ниво писмено и говоримо;
• Компютърна грамотност – MS Office, MS Outlook;
• Опит със счетоводен софтуер - предимство.

Фирмата предлага:
• Постоянна и сигурна работа в утвърдена компания;
• Възможност за допълнително обучение и курсове;
• Възможност за гъвкаво работно време;
• Фирмени мероприятия за сплотяване на екипа.

Телефон за информация: 089 51 58 133 - Орлин Чавдаров

Алфа Консулт БГ-19 ООД - Лиценз № 2892_10.10.2019

Contact Information

Phone: 0895158133

ITCD 2024 Employers