Алфа Консулт България ООД
под 5 заети служителя Кандидатстване Виж работодателя
Специалист ТРЗ
Шумен
От 2000 до 3000 лв.

Шумен длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

Описание на позицията

Фирма Алфа Консулт България търси да нaзначи за свой клиент Специалист ТРЗ.

Отговорности:
• Съставяне нa трудови договори, допълнителни споразумения, заповеди за прекратяване на трудови правоотношения;
• Изготвяне и подаване на уведомления към ТД на НАП;
• Изготвяне на справки, относно възникнали трудово-правни казуси;
• Поддържане досиета на служителите.

Изисквания:
• Висше Икономическо образование;
• Опит на подобна позиция – мин. 2 год.;
• Отлични познания в трудово-правните взаимоотношения;
• Английски език – много добро ниво писмено и говоримо;
• Компютърна грамотност – MS Office, MS Outlook;
• Опит със счетоводен софтуер - предимство.

Фирмата предлага:
• Постоянна и сигурна работа в утвърдена компания;
• Възможност за допълнително обучение и курсове;
• Възможност за гъвкаво работно време;
• Фирмени мероприятия за сплотяване на екипа.

Телефон за информация: 089 51 58 133 - Орлин Чавдаров

Алфа Консулт БГ-19 ООД - Лиценз № 2892_10.10.2019

Информация за контакт

Телефон: 0895158133

ITCD 2024 Employers