Офис асистент с Немски език
Пловдив
От 1500 до 2000 лв.

Пловдив длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

За нас

Номер на лиценз 3741 от 14.05.2024г - Безсрочен

Отговорности

Задължения:
- Комуникация и кореспонденция с екипите в Германия
- Следене на месечните отчети на екипите в Германия
- Провежда телефонни обаждания с клиенти, партньори, институции
- Изпълнява и други задачи, възложени във връзка с изпълнение на работата

Изисквания и необходими умения

Изисквания:
- Завършено средно или висше образование
- Добри организационния умения
- Опит в работата с документи
- Отлични умения за използване на типични офис програми, включително excel, word, pdf, email и други.
- Немски език

Ние Ви предлагаме

Работно време:
Понеделник-петък от 09:00 до 18:00ч

Събота и неделя се почива, както и на всички немски празници

Заплащане: 1700 лв НЕТО

Възможност за командировки в централния офис във Франкфурт, които се заплащат допълнително.

Информация за контакт

Телефон: 0883403417

ITCD 2024 Employers