Пътен работник
София
От 2000 до 3000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

Фирма БИТУЛАЙТ ООД работи в сферата на пътното строителство, като основната й дейност е полагане на хоризонтална пътна маркировка, изработка и монтаж на вертикална сигнализация, както и запълване на пукнатини по пътното платно.

Отговорности

Фирмата търси да назначи работници за полагане на пътна маркировка, като кандидати притежаващи категория С+Е ще имат предимство.
Предишен опит не се изисква. Работата е свързана предимно с командировки и пътувания в страната. Адрес на базата на фирмата: гр. София, кв. Република, ул. Банско шосе 13. Работата е подходяща и за хора от провинцията - работодателят подсигурява квартира за работника в гр. София. Работодателят подсигурява и нощувки по време на командировките.

Други изисквания към кандидатите:
-Средно образование

Ако желаете да кандидатствате за обявената позиция, моля изпратете автобиография с посочен актуален телефон в нея или позвънете на: Красимир Христов - 0899 877 927 или Виктор Николов - 0899 877 928.

Ние Ви предлагаме

- Мотивиращо възнаграждение, постоянен трудов договор, 20 дни платен годишен отпуск;
- Допълнителни бонуси под формата на ваучери за храна.

Информация за контакт

Телефон: 0899 877 928

ITCD 2024 Employers