HRS Bulgaria
Складов работник
Пловдив

Пловдив длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.
За наш клиент, търсим да назначим служители на позиция: складов работник.

Отговорности:

Подготвя точно и коректно заявките със стоки за изпращане към хипермаркети;
Складира и извежда от склада стоки по задание от системата за комисиониране;
Спазва съответните Организационни указания.

Компанията предлага:

Атрактивно месечно трудово възнаграждение;
22 дни платен годишен отпуск;
Футболно игрище и собствен стол за хранене
Осигурен безплатен транспорт до Централен склад от определени дестинации, работно облекло и защитни обувки, поемане на разходи за документи при назначаване;
Индивидуални възможности за развитие чрез разнообразни допълнителни курсове и обучения.
Изисквания:

Завършено основно образование;
Надежност и точност;
Умения за работа в екип.

При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.
Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018 г.

ITCD 2024 Employers