HRS Bulgaria
Общ работник - Организиран транспорт (Може и без опит)
Гара Елин Пелин

Гара Елин Пелин длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

В момента търсим служители за Логистичния център на един от нашите най-големи партньори в България. Складовата им база се простира на около 30 000 квадратни метра и продължава да се разраства. По повод разширяването и повишените обеми от работа, търсим служители подпомагащи основните процеси в склада ни:

Общ работник

Oтговорности:

Участва при подготовката на нужния амбалаж и кутии;
Внимателно преброява и подготвя за съхранение ненужния амбалаж;
Отговаря пряко за почистване на общите части;
Спазва правилата за безопасност и изпълнява поставени задачи от прекия си ръководител.

Компанията предлага:

Трудов договор на пълни осигуровки;
Ваучери за храна (200 лв.) + покриване на транспортни разходи до базата на компанията ИЛИ използване на служебния транпорт;
Спортна карта на преференциални цени;
Служебно облекло;
Работа на двусменен режим;
Гарантирано без нощни смени;
Възможност за допълнително здравно осигуряване и спортна карта на преференциални цени;
Организиране на Тиймбилдинг и Коледно парти;
Бонус рожден ден – 195 лв. бруто.

Изисквания:

Стриктно отношение към детайлите и спазването на срокове;
Отговорност, сръчност и лоялност;
Желание за работа в динамична среда;.
Опит на подобна позиция не е задължителен, но ще се счита за предимство.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018 г.

ITCD 2024 Employers