HRS Bulgaria
Складови служители охладена зона - Редовна смяна / район кв. Обеля (може и без опит)
София

София длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

В момента работим с логистична компания, която е лидер на пазара, повече от 10 години. Те се занимават със съхранение и складови операции на хранителни продукти. Работата се състои в събиране на заявки в хладилен склад на фирмата. Техни клиенти са някои от най-големите фирми в бранша, като поради разширяването на склада и нуждата от нови служители те търсят:

Складови служители

Oтговорности:

Прием на входящата стока;
Изпълнение на заявки според подадените от системата инструкции;
Работа с баркод четци;
Събиране на посочените артикули и опаковане за последващ транспорт;
Спазване на безопасните условия на труд.

Компанията предлага:

Трудов договор;
Стандартно работно време - (09:00 - 18:00 ч.) от Понеделник до Петък;
Допълнителен паричен бонус при показани добри резултати;
Възможност за развитие.

Изисквания:

Средно образование;
Предишен опит в склад не е задължителен;
Мотивация за работа и отговорност към работния процес;
Стриктно отношение към детайлите и спазването на срокове;
Сръчност и добра екипна работа;

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.
HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018 г.

ITCD 2024 Employers