HRS Bulgaria
50 - 300 служителя Apply See employer
Експерт - ОВиК
София
full-time

София full-time

Job Description

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа!

За наш партньор, лидер в областта на интелигентните сградни решения търсим:

Основни задължения и отговорности:

Ръководи ремонтните работи свързани с частите на сградата, която му е поверена;
Работи с техническа документация и инструкции;
Проследява и докладва протичането на технически процеси относно инсталациите, за които отговаря.
Следи за правилната експлоатация на инсталациите , машините и съоръженията;
Ръководи ремонтните работи свързани с частите на сградата, за които отговаря
Отговаря за техническата изправност на оборудването;

Компанията предлага:

Конкурентно възнаграждение;
Годишна бонусна систена;
Покрити разходи за транспорт;
Допълнително здравно осигуряване;
Карта за спорт;
Ваучери за храна;
Работа в голяма компания, лидер в своята дейност с екип от професионалисти;
Възможност за професионално и личностно развитие.

Изисквания:

Техническо образование;
Минимум 2 години предходен опит;
Отлични комуникационни и организационни умения;
Компютърна грамотност (MS Office).

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.
HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018 г.

ITCD 2024 Employers