HRS Bulgaria
50 - 300 служителя Apply See employer
Специалист продажби - Финансови услуги
София
full-time

София full-time

Job Description

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Наш партньор е иновативна компания, развиваща дейността си в сферата на финансите и инвестициите. За екипа им търсим:

Специалист продажби

Отговорности:

Комуникация с клиенти по телефон;
Предоставяне на информация относно пакетите, предлагани от компанията;
Водене на преговори и съдействие при извършване на плащане;
Съдействие при разрешаване на казуси и индивидуален подход.

Компанията предлага:

Финансово удовлетворение и завидна бонусна система;
Стандартно работно време – Понеделник/Петък;
Въвеждащо обучение;
Сигурност и стабилност в дългосрочен план.

Изисквания:

Минимум 1 година трудов стаж в продажбите;
Опит в сферата на финанси/недвижими имоти е значително предимство;
Английски език ще се счита за предимство;
Ориентация за постигане на високи резултати.

Само одобрените кандидати, ще бъдат поканени на интервю.

Документите ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност и стриктно спазване Общия регламент за защита на личните данни (GDPR) и Закона за защита на личните данни.

HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № №2525 от 26.04.2018 г.

ITCD 2024 Employers