HRS Bulgaria
Ръководител подбор, обучение и развитие на персонал
София

София длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

От името на наш клиент, известна международна верига супермаркети, търсим опитен и отговорен професионалист който да се присъедини на позиция, Ръководител подбор, обучение и развитие на персонал.

Основни отговорности:
• Планиране и изпълнение на процеса по подбор на кандидати за различни позиции в новите магазини;
• Сътрудничество с ръководството за определяне на профила на търсените служители;
• Разработка и изпълнение на обучителни програми за служители;
• Оценка на обучението и постоянно обновяване на образователните материали;
• Следене на индивидуалния напредък на служителите;
• Планиране и изпълнение на атестационни процеси с цел оценка на компетентностите на персонала;
• Изготвяне на доклади и препоръки за подобрения в системата за обучение.

Изисквания:
• Висше образование в областта на човешките ресурси, педагогика или подобна;
• Минимум 4 години опит на подобна позиция;
• Много добри комуникативни умения и способност за ръководене на екип;
• Отлични организационни и аналитични умения;
• Инициативност, отговорност и ориентация към постигане на резултати;
• Шофьорска книжка.

Компанията предлага:
• Възможност да станете част от утвърдена компания;
• Професионална и стимулираща работна среда;
• Възможност за вашите идеи да бъдат чути и осъществени;
• Конкурентно възнаграждение и социален пакет.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018 г.

ITCD 2024 Employers