HRS Bulgaria
50 - 300 служителя Apply See employer
Началник склад
Пловдив
full-time

Пловдив full-time

Job Description

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа

За наш клиент - лидер на пазара в България в предлагането на вендинг решения за работното място и дома, търсим:

Компанията предлага:

Трудов договор;
Конкурентно възнаграждение;
Допълнително здравно осигуряване;
Фирмено обучение;
Работа и екип от професионалисти в компания.

Отговорности:

Контрол на качеството, количеството и комплектността на постъпващите в склад стоки и материали и съответсвтието им с придружителните документи;
Прием и организиране на транспортирането, подреждането, разпределението и инвентеризация на стоки и материали;
Работа с финансови средства, банкови фактури и заяки за стока с доставчици.

Изисквания:

Средно образование;
Минимум 2 години опит на сходна позиция;
Изпълнителност и отговорност към поставените задачи;
Умения за спазване на крайни срокове и ръководене на екип.

Ако ролята Ви е допаднала, кандидатствайте още днес!
Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.
HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018 г.

ITCD 2024 Employers