HRS Bulgaria
50 - 300 служителя Apply See employer
Домашна/ен помощник/ца - частен имот
София
full-time

София full-time

Job Description

За наш доверен партньор търсим да назначим:

Домашен/а помощник/ца

Отговорности:

Грижи се за поддържането на изрядна хигиена във всички помещения – почистване на подови настилки и мебели, обща дезинфекция на бани и санитарни помещения и обезпрашаване;
Зарежда своевременно санитарните възли с необходимите материали и консумативи;
Следи наличността на необходимите за работата хигиенни препарати и материали;
Смяна на спално бельо;
Грижа за домашни любимци
Изхвърля отпадъците на определените за това места;
Почистване на общи части;
Пътува със семейството до морето.
Компанията предлага:

Трудов договор на пълни осигуровки;
Работно време: Понеделник и вторник работи, сряда и четвъртък почива, петък събота и неделя работи;
Индексация на работната заплата, всяка година с по 100лв;
Възможност за дългосрочни трудови взаимоотношения;
13-та заплата.
Изисквания:

Опит като домашен/а помощник/ца;
Мотивирано и отговорно поведение към работния процес;
Свидетелство за управление на автомобил е предимство.
Конфиденциалност и внимание към детайла.
Умения за работа в екип.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

"Ейч Ар Ес Рикрутмънт Сървисиз" ООД притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018 г

ITCD 2024 Employers