HRS Bulgaria
Сервитьор с опит /за частно имение/
Пловдив

Пловдив длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За частното имение на наш партньор търсим да назначим:

СЕРВИТЬОР /с опит/

Основни задължения:

Подрежда и аранжира масата;
Подготвя алкохол, напитки, лед и необходими пособия за храненe;
Сервира и отсервиране след приключване на храненето.
Компанията предлага:

Възнаграждение: 2000 нето за 168 часа;
200 лв ваучери за храна;
Работа в приятна атмосфера и добри условия на труд;
5-дневна работна седмица.
Всеки допълнително изработен час над 168, се заплаща по 10лв./час.
Допълнително се заплаща разхода до и от работното място.
Изисквания:

Добър опит в елегантното сервиране на храна и напитки;
Познания по етикет на сервиране и аранжиране;
Възможност за работа на гъвкав график.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.
HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018 г.

ITCD 2024 Employers