HRS Bulgaria
50 - 300 служителя Apply See employer
Мотокарист
Стара Загора
part-time

Мотокарист

Стара Загора part-time

Job Description

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа. Вие не сте изключение!

За наш клиент водеща международна компания в сферата на производството, търсим амбициозен и ентусиазиран човек, който да се присъедини на позиция: мотокарист

Мотокарист

Основни отговорности:

Обслужва производствените линии;
Товари и разтоварва колите, извършващи транспорт на готов продукт и амбалаж; Отговорно експлоатира мотокара, според вътрешните правила за безопасност на компанията;
Отговаря за запазването на качеството на готовия продукт по време на работа.

Изисквания:

Актуално свидетелство за правоуправление на кари;
Опит на подобна позиция, за предпочитане в производството;
Готовност за работа на смени;
Дисциплинираност и желание за работа в екип;
Добро ниво на лична организираност и адаптивност към промени.
Ние предлагаме:

Възможност за непосредствено започване на работа в утвърдена международна компания;
Стриктно спазване на трудовото законодателство и изискванията за здравословни и безопасни условия на труд;
Мотивиращо възнаграждение, включително месечен бонус за резултати;
Атрактивен пакет от социални придобивки;
Въвеждащо обучение и надграждане на професионалните ви знания и умения;
Възможност за дългосрочно развитие в компанията при добро представяне.
При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография!

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.
HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018 г.

ITCD 2024 Employers