HRS Bulgaria
50 - 300 служителя Apply See employer
Спедитор
София
full-time

Спедитор

София full-time

Job Description

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа!

За наш доверен партньор търсим отговорен и мотивиран кандидат, който да се присъедини към екипа им на позиция СПЕДИТОР сухопътен транспорт.

Отговорности:

Следи и анализира пазарните условия;
Води преговори и договаря условия за осъществяване на превозите;
Проследява за изрядността на документацията и спазването на нормативни срокове;
Управлява цялостния транспортен процес и отстраняване на неточности;
Съдейства за разрешаване на възникнали проблеми при превозите.

Компанията предлага:

Конкуренто възнаграждение и добра бонусна система;
Ваучери за храна;
Работно време понеделник-петък от 8:00-17:30;
Трудов договор в надеждна компания с пълни осигуровки.

Изисквания за заемане на длъжността:

Опит като спедитор - поне 1 година;
Висше образование;
Отлична компютърна грамотност и работа с ERP система;
Умения за работа в динамична среда, организираност и комбинативност;
Добро владеене на английски език;
Отговорност и коректност в изпълнението на поетите ангажименти.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018г.

ITCD 2024 Employers