Др. Пендл и Др. Писвангер България ЕООД
Багерист
Хановер, Германия
Над 5000 лв.

Багерист

Хановер, Германия длъжност на пълно работно време Над 5000 лв.

Описание на позицията

Багерист
За нуждите на нашия клиент Tiefwerk GmbH, водеща немска компания в сферата на инфраструктурното изграждане, ние от P&P Bulgaria търсим опитен професионалист, който да се присъедини към екипа от професионалисти на компанията, като поеме позицията на:

БАГЕРИСТ
Реф.: BR

Изисквания:
Свидетелство за правоспособност за управление на пътно-строителни машина;
Познания относно устройството и основния принцип на действие на машините, както и правилата за работа с пътно-строителни машини;
Добро владеене на немски език;
Опит на сходна позиция в немска компания ще бъде считано за предимство.

Компанията предлага:
Постоянен трудов договор и дългосрочно развитие;
Коледен бонус;
Допълнителни бонуси, обвързани с работния процес;
30 дни платен отпуск и възможност за чести пътувания до България;
Възможност за настаняване в общежитие;
Работно облекло и превоз до работното място;
Възможност за курсове по немски език.

Ако притежавате необходимите изисквания и желаете да се развивате в международна среда, моля подайте документи - CV и актуална снимка, като включите референтния номер на позицията Реф. BR.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Всички документи ще бъдат разглеждани в пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

Лиценз 2226 [от дата 06.03.2017 - безсрочен]
Лиценз 2227 [от дата 06.03.2017 - безсрочен]
Сертифицирана организация по ISO 9001:2015 и ISO 27001:2013

Информация за контакт

Телефон: +359 2 963 19 75