Линднер България ЕООД
Електроинженер
Софийска област, София

Софийска област, София длъжност на пълно работно време

Lindner Group е глобално активна строителна компания с повече от 30 дъщерни фирми и над 7500 служители, водеща в разработване, производство и монтаж на продукти за сухо строителство, интериорен дизайн, както и в комплексното изпълнение на сгради и съоръжения.

Линднер България ЕООД предлага пълна инженерингова услуга в строителния процес от проектиране до цялостно изграждане на строителни обекти или изпълнение на отделни фази от строителството.

Устойчивото развитие на бизнеса ни върви ръка за ръка с развитието на екипа ни.
За изпълнението на голям строителен обект в гр. София търсим да назначим в екипа си отговорeн и мотивиран колега/колежка за следната работна позиция:

ЕЛЕКТРОИНЖЕНЕР(М/Ж)

Отговорности

- Планира, координира и контролира изграждането и правилното функциониране на електрически инсталации на строителни обекти;
- Извършва техническа оценка на електрически инсталации;
- Дефинира изисквания към електрическа система;
- Сътрудничи при изготвянето на офертна и работна калкулация, количествено-стойностни сметки;
- Участва в преговори и избор на подизпълнители/доставчици/;
- Координира, контролира и оценява работата на доставчици;
- Следи за отстраняване на некачествено извършени строително-монтажни дейности;
- Анализира и оптимизира функционалността на електрически системи.

Изисквания и необходими умения

- Висше техническо образование – Електроинженер, Електрически системи и инсталации;
- Трудов опит в изпълнението и управлението на строителни проекти – 3 години;
- Отлични познания с MS Office/Word, Excel, Outlook, MS Project/;
- Работно ниво на немски/английски език – писмено и говоримо;
- Аналитични умения;
- Силно развито техническо мислене;
- Мотивация за работа в екип;
- Отлични организационни умения;
- Висока концентрация и внимание;
- Прецизност и лоялност;
- Комуникативност.

Ние Ви предлагаме

- Работна позиция в компания лидер на българския строителен пазар;
- Среда, в която продуктовата експертиза, качество, професионални и персонални контакти, обвързаност и ангажираност са възнаградени;
- Дългосрочна заетост – постоянен трудов договор;
- Професионално развитие и повишаване на квалификацията;
- Възнаграждение, съобразно опита, уменията и квалификацията;
- Възможност за безплатно ползване на ваканционни къщи на Lindner Group в Европа.

Работно място: гр. София, работа на строителен обект

Начин на кандидатстване:

Ако позицията представлява интерес за Вас, моля изпратете ни Вашето CV и мотивационно писмо на английски или немски език, съдържащо възможна дата за започване на работа и желано възнаграждение.

Всички документи ще бъдат обработвани, съгласно изискванията на ЗЗЛД.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Информация за контакт

Телефон: 02 489 9200

JobTiger Banner