Камериери за Германия
, Германия
От 2000 до 3000 лв.

, Германия длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

Агенция за подбор на персонал. Лиценз Nо 262 от 03.08.2018 г.

• Като администратор на лични данни гарантираме запазването на конфиденциалност на съдържанието на Вашата автобиография.
• Кандидтствайки за тази позиция, Вие се съгласявате, Вашите лични данни да се използват и по други оферти подходящи за Вас.

Отговорности

Германия, камериер/ка в хотел, близо до Нюрнберг в Германия
Спазване на изискванията за почистване по утвърдена процедура от хотела.

Изисквания и необходими умения

Изисквания:
- Говорим немски език или английски език A2- B1
- Опит, като камериер или в почистване.

Ние Ви предлагаме

Предлага се:
- Постоянна работа на трудов договор с пълно работно време.
- Възможност за допълнителни часове.
- Заплащане стартово - 9,50 евро бруто/ час;
- Осигурена квартира - безплатна

Изпратете Вашата автобиография на немски език. След предварителен подбор, ще се свържем с Вас.

Информация за контакт

Телефон: 0887315089