Масажисти / Masseurs
Атина, Гърция
От 500 до 1000 лв.

Атина, Гърция длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

За нас

We Work with Innovation and purpose!
Special designs of unique art and aesthetics, dominate the place to rejuvenate every visitor.
We offer professional massage and treatment services from our well-trained staff at Andromeda Spa.
We are proud to be the top local Massage and Spa Center where customer satisfaction is our first priority!

Отговорности

MASSAGE AND SPA TREATMENTS

Изисквания и необходими умения

Responsible, positive person with good comunication and maniers.
Low level english language or greek language.

Ние Ви предлагаме

Търсят се масажисти за луксозен СПА-ЦЕНТЪР в Атина. Предоставя се квартира, застраховка, много добра заплата и бонуси.Провеждат се бързи обучителни семинари.Изискват се елементарни познания по английски или гръцки език.
Биографиии (СV) изпращайте на e-mail: info@andromedaspa.gr
Телефони за връзка (и чрез Viber):
00306936657575 (английски език )
00306944996278 (български език )
Ще се уточни дата за интервю, за което ще информираме допълнително.