Поверително
Сервизен техник
Стара Загора
От 1000 до 1500 лв.

Стара Загора длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Водеща компания в областта на търговията с кафе, вендинг консумативи, кафе машини, гаранционен и извънгаранционен сервиз, търси СЕРВИЗЕН ТЕХНИК за офиса си в гр. Стара Загора.

Отговорности

- Сервизно гаранционно и извънгаранционно обслужване на вендинг автомати;
- Сервизно гаранционно и извънгаранционно обслужване на барово оборудване;
- Сервизно гаранционно и извънгаранционно обслужване на домашни кафемашини ;
- Инсталация на вендинг и барово оборудване;
- Работа със складови наличности и материална отговорност.

Изисквания и необходими умения

- Средно или висше образование, за предпочитане техническо;
- Добри познания по механика и/или електротехника ( електроника);
- С предимство ще се разглеждат кандидати с опит в сервизирането на вендинг автомати или професионално барово кафе оборудване ;
- Шофьорска книжка и готовност за пътувания в региона;
- Добри комуникативни умения;
- Умения за работа в екип;
- Желание за работа в динамична среда;
- Мотивация за дългосрочен ангажимент.

Ние Ви предлагаме

- Работа в млад и динамичен екип;
- Обучение и възможност за допълнителна професионална квалификация;
- Трудов договор;
- Възнаграждение, включващо заплата и месечен бонус;
- Служебен телефон и автомобил.