ОЗОН ЕНТЪРТЕЙНМЪНТ АД
Търговски асистент в категория Дребна бяла техника
други в България

други в България длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

Озон Ентъртейнмънт е един от най-големите и бързо развиващи се магазини за електронна търговия в България. Настоящото ни портфолио включва ozone.bg, baby.bg и международните ни уебсайтове в Румъния, Гърция и Хърватия, както и нашите физически магазини Ozone Games, Ozone Live, PhotoPavilion и издателство Artline Studios.

Във връзка с непрестанния ни растеж, търсим ентусиазиран кандидат, които да заеме позицията Търговски асистент и да подпомага нуждите в категория Дребна бяла техника и да изпълнява следните задължения:

Регистриране на нови продукти в категорията;
Актуализиране наличностите на съществуващите продукти;
Комуникация с доставчици и разрешаване на казуси, свързани с доставките на стоки;
Анализиране на складовите наличности и изготвяне на регулярни поръчки;
Заприхождаване на нови доставки в складовата система;
Разрешаване на казуси, свързани с евентуални рекламации от страна на клиентите;
Въвеждане на промоции и изготвяне на различни справки;
Отговаряне на запитвания от отдел Клиентско обслужване.
Изисквания за позицията:

Опит в областта на търговията;
Умения за справяне със задачи и желание за постигане на високи резултати;
Отлично владеене на MS Excel;
Работно ниво на английски език;
Отговорност, организираност и умения за работа в екип.

От нас можеш да очакваш:

Въвеждащо обучение;
Дългосрочни възможности за професионална реализация;
Приятелска работна среда с млад и динамичен екип;
Спортна карта на преференциална цена за достъп до стотици обекти в страната;
Подаръчен ваучер за „Рожден ден“;
Специални цени и отстъпки за пазаруване от сайта на Ozone.bg.
Ако смяташ, че отговаряш на горепосочените критерии и искаш да си част от екипа ни, кандидатствай, като изпратиш актуална автобиография.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност и ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

ITCD 2024 Employers