Линднер България ЕООД
Технически ръководител, Архитектура и строителство
София

София длъжност на пълно работно време

Lindner Group е глобално активна строителна компания с повече от 30 дъщерни фирми и над 7500 служители, водеща в разработване, производство и монтаж на продукти за сухо строителство, интериорен дизайн, както и в комплексното изпълнение на сгради и съоръжения.

Линднер България ЕООД предлага пълна инженерингова услуга в строителния процес от проектиране до цялостно изграждане на строителни обекти или изпълнение на отделни фази от строителството.

Устойчивото развитие на бизнеса ни върви ръка за ръка с развитието на екипа ни.
За изпълнението на голям строителен обект в гр. София търсим отговорен и мотивиран колега/колежка за следната работна позиция:

Технически ръководител, Архитектура и строителство(м/ж)

Отговорности

Основни отговорности:

• Координира, организира, контролира и отговаря за изпълнението на строителната дейност на строителен обект;
• Отговаря за контрола на проектна документация;
• Изготвяне на тръжна документация за възлагане изпълнение на отделни системи и изясняване на стандарти за тяхното изпълнение;
• Оценяване на получени оферти;
• Участва в преговори по възлагане на подизпълнители/доставчици/;
• Анализира на резултати от строителен обект;
• Оптимизиране организацията на строителство и разхода на материали.

Изисквания и необходими умения

Основни изисквания:

• Висше техническо образование - Строителство на сгради и съоръжения, Промишлено и гражданско строителство, Строителен инженер, Архитектура;
• Трудов опит на сходна позиция - 3 години;
• Работно ниво на Английски език/или Немски език - писмено и говоримо;
• Много добри познания на MS-Office/MS Excel, MS Word, BM, MS Project/;
• Познаване на действащите нормативни документи, регламентиращи строителния и инвестиционния процес.

Ние Ви предлагаме

Ние Ви предлагаме:

• Работна позиция в компания лидер на българския строителен пазар;
• Работа във високо професионална, етична и приятелска работна атмосфера;
• Среда, в която продуктовата експертиза, качество, професионални и персонални контакти, обвързаност и ангажираност са възнаградени;
• Вълнуваща, приятелска и подкрепяща работна обстановка;
• Професионално развитие;
• Дългосрочна заетост - постоянен трудов договор;
• Възнаграждение, съобразно опита, уменията и квалификацията;
• Възможност за безплатно ползване на ваканционни къщи на Lindner Group в Европа.

Работно място: гр. София, работа на строителен обект

Начин на кандидатстване:
Ако позицията представлява интерес за Вас, моля изпратете ни Вашето CV и мотивационно писмо на английски или немски език, съдържащо възможна дата за започване на работа и желано възнаграждение.

Всички документи ще бъдат обработвани, съгласно изискванията на ЗЗЛД.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Информация за контакт

Телефон: 02 489 9200

JobTiger Banner