Помощник на главен счетоводител
Варна
От 500 до 1000 лв.
 Подходяща за бежанци

Варна длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.  Подходяща за бежанци

Tърсим помощник на главен счетоводител за ресторант във Варна.

Отговорности

Водене на първична документация и предаването й на главния счетоводител.
Заприхождаване и изписване на стоки и услуги.
Организиране, контрол и класифициране на документооборота.
Следене, отразяване и контролиране на разплащанията.
Контрол и оформяне на документацията по провеждане на ревизии и инвентаризации.
Изготвяне на текущи и периодични справки.
Предимство- опит в работа с програмата R-Kipper

Изисквания и необходими умения

Трудов опит като счетоводител минимум 1 година - за предпочитане в сферата на хотелиерство и ресторантьорство;
Владеене на руски на разговорно ниво.

Ние Ви предлагаме

Стабилна работа и месечно възнаграждение
Коректни трудово-правни отношения
Възможност за професионално обучение и развитие

Информация за контакт

Телефон: +359899318868

JobTiger Banner