СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ ООД
Мениджър външнотърговска дейност в направление "Експорт на нехранителни бързооборотни продукти"
София
От 2000 до 3000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

Нашият клиент е голяма компания, специализирана в областта на производството, маркетинга, дистрибуцията и логистиката на бързооборотни хранителни и нехранителни продукти. Компанията е с над 20 години опит в България и чужбина и богато продуктово портфолио. Във връзка с разрастването на дейността си и реализирането на маркетинговата и търговската политика, компанията търси опитен експерт за позицията – Мениджър външнотърговска дейност.

Отговорности

Осъществява контакти с потенциални търговски партньори.
Извършва оценка и подбор на потенциални партньори и прави предложения на мениджмънта на компанията
Подготвя предложения за партньорство и договаря условия за сътрудничество
Поддържа взаимоотношенията с новите партньори

Изисквания и необходими умения

Опит в областта на външната търговия - минимум 5години.
Висше образование
Много добро владеене на английски език.

Ние Ви предлагаме

• Възможност за професионална изява и развитие в компания с утвърдено име в пазарния сегмент.
• Много добро основно възнаграждение и стимулираща бонусна система.
• Възможност за дългосрочно развитие, обучение и кариера.

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиография. Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност и подлежат на специален режим на защита, съгласно изискванията на ЗЗЛД.
С всички кандидати, одобрени по документи ще бъде проведено интервю.
СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ - лиценз № 2221 от 16.03.2017г.

Информация за контакт

Телефон: 02 873 95 94

ITCD