Гала Инс Брокерс ЕООД
Инспектор застраховане
Варна

Варна длъжност на пълно работно време

„Гала Инс Брокерс” ЕООД е един от първите застрахователни брокери в страната. Създаден е през 1999 г. със седалище гр. Варна. Натрупания през годините опит използваме ежедневно в защита на интересите на нашите клиенти.

Отговорности

• Консултиране на клиенти за продуктите предлагани от застрахователните компании и брокера;
• Изготвяне на оферти за застраховане и сключване на застрахователни договори;
• Администриране на застрахователната документация в информационната система на брокера;
• Изготвяне на справки и отчети за дейността на офиса;
• Водене на кореспонденция със застрахователните компании и клиентите на брокера.

Изисквания и необходими умения

• Предишен опит (предимство)
• Завършено средно/висше образование;
• Навици за самоорганизираност и отговорност;
• Работа в екип;
• Позитивност и увереност;
• Комуникативност и презентационни умения;
• Отлична компютърна грамост;
• Желание за професионално развитие в сферата на застраховането.

Ние Ви предлагаме

• Обучение;
• Активна подкрепа на всеки етап от навлизането в професията;
• Отлични възможности за професионално развитие;
• Адекватно заплащане.
Ако отговаряте на посочените изисквания и имате желание да се развивате професионално в сферата на застраховането, моля изпратете Вашето CV и актуална снимка.
Кандидатите, одобрени по документи, ще бъдат поканени на интервю. Конфиденциалността е гарантирана и предоставените данни са под специална защита по смисъла на ЗЗЛД.